Pohni kostrou 2024

Pohybově taneční soutěž POHNI KOSTROU má na naší škole dlouhou tradici. Včera, dne 7. března 2024, se totiž zcela zaplnila tělocvična rodiči, dětmi, žáky a spolužáky a prostě všemi příznivci hudby a pohybu, aby zhlédli taneční kreace soutěžících. Všechna vystoupení byla skvělá a porota a diváci to neměli vůbec jednoduché. Mnohým děvčatům pomohly s choreografií paní učitelky, Nikola Barcalová, Martina Findová, Miroslava Trojanová, Petra Svobodová a Dominika Paličková, za což jim patří velké poděkování. O skvělé ozvučení a osvětlení se postaral p. učitel Karel Oprchal a celou soutěž bravurně moderovala paní učitelka Petra Svobodová. Všichni účastníci byli odměněni drobnými cenami a pamětními magnetkami, které dodala firma Gaia home manželů Jelínkových a poděkování patří i rodičům Fráňovým.

A výsledky?  V kategorii jednotlivců se zaslouženě umístila na 1. místě Róza Smutná z 5. B. Na 2. místě duo Men in Black v podání Veroniky Duškové a Aleny Vocilkové z 8. B. Na 3. místě – děvčata ze 4. A alias BLACK PINK GIRLS a na 4. místě skončila Julie Tumová ze 4. třídy Montessori.

V kolektivech za 1. stupeň:

1. místo:  ROZTLESKÁVAČKY  ZSPRIM - BABIE GIRLS

2. místo- ROZCVIČKA KAMARÁDŮ Z 1. C

3. místo - JUST DANCE ze 4. A

4. místo - TIK TOK STAR

Kategorie 2. stupeň:

1. místo: děvčata z 8. A - SHOW TIME

2. místo: 7. A – MONEY

3. místo: 6. A – se skladbou z muzikálu Pomáda

Tato soutěž má na naší škole dlouhou tradici a každopádně dobře dělá ten, kdo se hýbe, sportuje, prostě uvede své tělo do pohybu a odlepí zrak od monitoru.

Fotogalerie ZDE!