Naše první taneční "Prodloužená"

Prodlouženou zakončili žáci 8. A a 8. C hodiny tance, které probíhaly v přemětu Umění a kultura. Od září se učili žáci základům společenských tanců jako je polka, valčík, waltz, cha cha i jive. Ve středu odpoledne se všichni krásně oblékli do společensky vhodného outfitu, hoši zvolili bílé košile s kravatou či motýlkem, někteří měli i sako, děvčata zvolila krásné plesové šaty. Pozváni byli samozřejmě i rodiče, sourozenci, kamarádi i učitelé. Polonéza byla prvním zahajovacím tancem, poté následovaly tance další i možnost si zatancovat s maminkou či tatínkem. Děkujeme rodičům za občerstvení i možnost se vyfotit ve Fotokoutku. Bylo to příjemně strávené odpoledne a věříme, že základy společenské etikety zůstanou dlouho vštípené v paměti dětí, že pánové budou vědět, jak se chovat k dámě.