6.C v projektovém dnu

Žáci uskutečnili projektové vyučování v JMM ve stálé expozici přírodnin. Prohlubovali si znalosti z hmyzí říše. Vypracovávali zde zadané úkoly a aktivně vyhledávali informace. Někteří se zaměřili také na ekosystémy a výskyt již známých organismů, které jsme probrali v tomto školním roce. Poté se třída přesunula na Horní náměstí, kde probíhal program s názvem Den bez úrazů. Největším lákadlem byl hasičský sbor a jejich záchranná akce při vyprošťování osob z automobilu po autonehodě. Mezi další nabídky programu patřili aktivity jako poskytování první pomoci, obvazová technika, měření tlaku, daktyloskopie, policejní pomůcky apod. Vše klaplo na výbornou a s tímto pocitem žáci odcházeli domů.

Mgr. R.Lengálová