Ekologický kroužek v Ostravě Polance

Již několik let se vracíme na školu H. Salichové v Ostravě Polance, kde nás přátelsky a s úsměvem přivítají. Co tady vlastně děláme? Hrajeme edukační program s názvem Barevná prasátka, užíváme pohybu v místní sportovní házenkářské hale, navazujeme nové kontakty a letos jsme se zaměřili na motýly. Nejprve nám pan učitel přírodopisu připravil dvouhodinový program, kde jsme studovali a poznávali naše motýly, a poté jsme navštívili Papilonii, kde nám tropičtí motýli svými křídly a barvami zpříjemňovali 28stupňové tropické prostředí. Občas si na nás i sedli. Děkujeme všem, kteří se na našem programu podíleli, rádi pojedeme znovu.

Mgr. R.Lengálová