Dětská scéna - čestné uznání Aničky nás potěšilo

Dětská scéna, nebo také Celostátní přehlídka dětských recitátorů, je soutěž, v níž mladí milovníci krásného slova představují publiku svůj přednes básně, nebo prózy, kterou si vybrali. Naši školu v okresním kole, které se konalo 12. a 13.března 2024 v sále Znojemské Besedy, výborně reprezentovali ti, jež nejvíce zaujali ve školním kole a děkujeme jim za vzornou reprezentaci a předvedené výkony.

Nejúspěšnější členkou této literární soutěže se z naší školy stala ve III. kategorii Anna Svobodová ze 7. A. Zaujala porotu svým přirozeným projevem  s ukázkou z knihy Hanko, zachraň štěně od Věry Hudáčkové Barochové a získala ČESTNÉ UZNÁNÍ, z čehož máme všichni radost. Aničko, moc Ti blahopřejeme a přejeme mnoho skvělých zážitků a radostí s knihami.