Foto 2017/2018

Úvod 2017/2018 Akce a výsledky

PostHeaderIcon Výsledky akcí a soutěží

PostHeaderIcon Smím prosit?

Hudební výchovu mají žáci osmých tříd zpestřenou o hodiny tanečních. Učí se základy společenských tanců, jako je valčík, polka, cha-cha, samozřejmostí je i úvodní promenáda a pravidla slušného chování, a to jak dámu vyzvat k tanci, či ji doprovodit zpět z tanečného parketu. 8. C si sama vytvořila pozvánky, a proto i hostů bylo dost (dokonce i rodiče) o to více si na své prodloužené dali záležet.  A jak jim to slušelo? Podívejte se na fotogalerii.

tanecni_3

PostHeaderIcon Minivolejbal opět slaví úspěchy

Dne 21. ledna 2018 se v Letovicích konal další turnaj JM- Minivolejbalu a Znojmo opět skvěle reprezentovalo osm týmů z VK Pegas Znojmo Přímětice. Celkem se do turnaje zapojilo 27 družstev zeleného minivolejbalu a 48 družstev modrého minivolejbalu  z celého  Jihomoravského kraje.

Radost jsme měli především v zeleném minivolejbalu, kde celoročně dosahují naši hráči vynikajících výsledků. V první výkonnostní skupině družstvo Z1 vybojovalo krásné 2. místo, zasloužili se o to: Martin Kravec, David Knebl a Šimon Rozsypal.  Družstvo Z2 hrající ve složení: Daniel Pelech, Jiří Donát a Patrik Mareš  získalo 4. místo. V druhé výkonnostní skupině nenašli přemožitele a zvítězili hráči startující za tým Z3: Tomáš Lintner, Jan Pořický a Daniel Pelech.

V modrém minivolejbalu skončili v silné konkurenci  v druhé výkonnostní skupině na nádheném 2. místě chlapci: Marek Březina, Jan Cejpek a Stanislav Vyskot.  Čtvrtou  výkonnostní skupinu vyhráli  naši hráči: Matěj Bořil, Ivoš Nesiba  a Jakub Lisý. Ve stejné skupině  náš dívčí tým, za který hrály: Alena Fojtíková, Kamila Poláková a Denisa Trulíková, obsadil pěkné 3. místo.

Všem dvaceti osmi hráčům a hráčkám z našeho VK Pegas Znojmo děkujeme za skvěle odehraný turnaj. Trenérům patří dík za volejbalovou  přípravu malých volejbalistů a jejich rodičům a příbuzným za fandění a podporu.

minivolejbal letovice_8

PostHeaderIcon Vánoční turnaj žáků II. stupně

Ve středu 13.12.2017 se týmy žáků z II. stupně zapojily do tradičního Vánočního turnaje. Děvčata šestých a sedmých tříd si vyzkoušela své dovednosti s míčem v přehazované, dívky osmých a devátých tříd v košíkové. Chlapci si změřili svou rychlost, obratnost a vytrvalost při florbalu. Novinkou tohoto ročníku byla smíšená družstva. V basketbalu reprezentovali své třídy i hoši, ve florbalu dokonce nastoupila za třídní týmy děvčata a například Míša Juhaňáková z 8.C si zasloužila speciální ocenění pro nejlepšího brankáře/ brankářku! Mezi mladšími florbalisty si získal respekt nejlepší střelec, Vítek Marušík z 6. A a nejužitečnější hráč, Zdeněk Švaříček ze 7.A. Všichni, kteří se do turnaje zapojili, byli na závěr odměněni výbornou roládou, což byla sladká tečka letošního turnaje. Děkujeme hráčům za předvedené výkony a fanouškům za vytvoření výborné atmosféry.

Přehazovaná: 1. místo 7.A         Basketbal: 1. místo 9.A
                    2. místo 7.C                          2. místo 8.B
                    3. místo 6.A                          3. místo 8.A

Florbal: mladší žáci  1. místo 6.A         starší žáci 1. místo 8.A
                              2. místo 7.A                        2. místo 9.A
                              3.místo  7.C                        3. místo 8.C
vanocni turnaj_3

PostHeaderIcon Vánoční dílna 6.A

V úterý 12.12.2017 třída 6.A pořádala vánoční dílničku s nabídkou:,, Vyrob si svou lampičku! " Čekali jsme davy kluků a holek, kteří budou chtít vlastnoručně vyrobeným dárkem potěšit své nejbližší, anebo si prostě jen vytvořit potřebný vánoční doplněk.

vanocni dilna 6A_26

PostHeaderIcon Druhý pozdrav z Orlických hor

Milí rodičové a kamarádi!

Tak se vám opět hlásíme z hor, z chaty Jedlová. Dnes jsme měli na oběd smažený sýr (mňam), skvělou lyžovačku na Šerlichu jsme zakončili koulovačkou a překvapením dne je, že celé 3. družstvo už jezdí na velké sjezdovce jako ostatní. Po večeři jsme si zahráli hry a soutěžili jsme a už se chystáme na kutě, protože to lyžování, milí rodičové, je docela náročná činnost, ale naprosto skvělá a zábavná. Loučí se s vámi vaše zlatíčka!

hory_4

únor 2018